Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Adrian Klimczak: Mamy bardzo dobrą drużynę

Adrian Klimczak w rozmowie z ŁKS TV stwierdził, że Łódzki Klub Sportowy ma bardzo dobrą drużynę i stać ich na osiąganie bardzo dobrych wyników w rozpoczynającym się jutro sezonie Fortuna I ligi.

– Jesteśmy gotowi, bo bardzo dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy co pokazał mecz ze Śląskiem Wrocław. Mieliśmy siłę biegać 120 minut. Nie możemy doczekać się pierwszego meczu z Odrą. Odra Opole jest to przeciwnik, którego bardzo szanujemy, ale wychodzimy na ten mecz pewni siebie. Wiemy, że Odra w poprzednim sezonie miała niesamowitą końcówkę i udało im się utrzymać. Na pewno będzie walczyła o to, aby nie powtórzyć wyniku z poprzedniego sezonu. My musimy patrzeć na siebie i zrobić wszystko, aby jak najlepiej zacząć ten sezon – powiedział „Klima” w rozmowie z Bartoszem Królem.

Obrońca biało-czerwono-białych docenił przed meczem najbliższych rywali z Opola, lecz uważa, że łodzianie muszą patrzeć na siebie, bo są wartościową drużyną i chcą zgarnąć w piątek komplet punktów.

– Nie możemy powtórzyć się sytuacja z poprzedniego meczu z Odrą, gdzie prowadziliśmy 3:0 do przerwy i skończyło się wynikiem remisowym. Trzeba zagrać dobre spotkanie i dobrze zacząć sezon. Odra ma kilku doświadczonych zawodników, którzy w połączeniu z młodymi piłkarzami stanowią fajny zespół. Na pewno będzie to ciężkie spotkanie, ale my musimy patrzeć na siebie i musimy zrobić wszystko, aby się cieszyć po meczu z wygranej. Nowi zawodnicy fajnie wchodzą w zespół. Staramy się im pomagać żeby czuli się tutaj u nas jak najlepiej. Wszyscy razem mamy jeden wspólny cel. Mamy doświadczonych zawodników, na pewno jest to inny zespół niż ten, który zaczynał dwa lata temu grać w pierwszej lidze. Uważam, że mamy bardzo dobrą drużynę żeby zrealizować nasz cel. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119