Wolski nie zagra z KGHM Zagłębiem

Maciej Wolski nie zagra w pierwszym spotkaniu rundy finałowej w Lubinie z KGHM Zagłębiem. 23-latek w niedzielę we Wrocławiu zobaczył czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i będzie musiał pauzować jeden mecz.

Były zawodnik Olimpii Grudziądz przed spotkaniem ze Śląskiem był jedynym zawodnikiem ŁKS, który był zagrożony zawieszeniem w przypadku ukarania kolejną żółta kartką.

Absencja Macieja spowoduje zmianę w wyjściowym składzie. Na prawej obronie zagra ktoś z dwójki Jan Grzesik – Artur Bogusz.

Po odpokutowaniu kary za kartki do dyspozycji trenera w Lubinie będą już Tadej Vidmajer i Dragoljub Srnić.

Obecnie żaden z zawodników ŁKS nie jest zagrożony pauzą.

Kartki zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2019/20:

Żółte kartki:

8 – Jan Sobociński

6 – Maksymilian Rozwandowicz, Ricardo Guima

5 – Jan Grzesik

4 – Adrian Klimczak, Dani Ramirez, Łukasz Piątek, Maciej Dąbrowski, Tadej Vidmajer, Dragoljub Srnić, Maciej Wolski (pauzuje)

2 – Artur Bogusz, Kamil Juraszek, Michał Trąbka, Rafał Kujawa, Przemysław Sajdak, Antonio Dominguez, Pirulo

1 – Bartłomiej Kalinkowski, Patryk Bryła, Piotr Pyrdoł, Arkadiusz Malarz, Samu Corral, Adam Ratajczyk, Carlos Moros Gracia

Czerwone kartki:

1 – Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek