Piłka Nożna

63 minuty Tutyškinasa w reprezentacji Litwy

Artemijus Tutyškinas ponownie zagrał w meczu reprezentacji Litwy w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego w starciu z Węgrami, przebywał na boisku przez 63 minuty.

Lewy obrońca rozpoczął spotkanie na Puskas Arenie w Budapeszczie, od pierwszej minuty. Litwini przez większość meczu musieli się bronić i dzielnie stawiali opór lepiej zorganizowanej drużynie reprezentacji Węgier. Mecz zakończył się jednak wygraną gospodarzy 2:0. Do siatki trafiali Barnabas Varga oraz Roland Sallai. 

Dla 19-latka był to szósty występ w narodowowych barwach, a drugi podczas zakończonego wczoraj okienka na mecze reprezentacji. Wcześniej „Arti” zagrał 12 minut w spotkaniu z Bułgarią. 

Litwini po czterech kolejkach eliminacji do Mistrzostw Europy, zajmują ostatnie miejsce w grupie G. We wrześniu podopieczni Edgarasa Jankauskasa zmierzą się z Czarnogórą oraz Serbią. 

Po zakończeniu zgrupowania kadry, Tutyškinas pojedzie do Woli Chorzelowskiej, gdzie dołączy do zespołu ŁKS, przygotowującego się do rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy. 

Foto: llf.lt


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119