Utrzymać się w walce o półfinały. Zapowiedź meczu z Polonią Bytom

Przed ełkaesiakami, jak na razie, najważniejszy mecz w sezonie. Po środowej porażce z Polonią Bytom muszą wygrać, aby utrzymać się w walce o półfinały 2. Ligi. Dzisiaj po stronie biało-czerwono-białych będą trybuny, które mogą ponieść ich ku zwycięstwu!

Łodzianie szybko musieli otrząsnąć się po bolesnej porażce na wyjeździe w Bytomiu. Nie ma czasu na rozpamiętywanie złych chwil, bo już nadeszła okazja, aby wyrównać stan ćwierćfinałowej rywalizacji. W meczu, który zostanie rozegrany dzisiaj w Łodzi muszą dobrze zagrać wszyscy liderzy. W środowym spotkaniu nie zaprezentował się z najlepszej strony MVP rundy zasadniczej, Bartosz Wróbel, więc teraz trzeba liczyć na to, że pokaże się z o wiele lepszej strony. Aby wygrać z dobrze dysponowaną Polonią, każdy z ełkaesiaków będzie musiał dać z siebie wszystko.

Bytomianie zdają sobie zapewne sprawę z tego, że dzieli ich jedno spotkanie od półfinałów. W środę wygrali u siebie z ełkaesiakami 94:73, udowadniając, że rozgrywają dobry sezon i są silnym zespołem. Swoją grupę w fazie zasadniczej wygrali nie przegrywając ani jednego spotkania domowego. Na wyjeździe jednak, trzykrotnie musieli uznać wyższość swoich rywali, więc w tym szansę także mogą upatrywać biało-czerwono-biali.

Spotkanie odbędzie się w sobotę na Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10 i rozpocznie się o godzinie 17:30.