Koszykówka

Utrzymać się w walce o półfinały. Zapowiedź meczu z Polonią Bytom

Przed ełkaesiakami, jak na razie, najważniejszy mecz w sezonie. Po środowej porażce z Polonią Bytom muszą wygrać, aby utrzymać się w walce o półfinały 2. Ligi. Dzisiaj po stronie biało-czerwono-białych będą trybuny, które mogą ponieść ich ku zwycięstwu!

Łodzianie szybko musieli otrząsnąć się po bolesnej porażce na wyjeździe w Bytomiu. Nie ma czasu na rozpamiętywanie złych chwil, bo już nadeszła okazja, aby wyrównać stan ćwierćfinałowej rywalizacji. W meczu, który zostanie rozegrany dzisiaj w Łodzi muszą dobrze zagrać wszyscy liderzy. W środowym spotkaniu nie zaprezentował się z najlepszej strony MVP rundy zasadniczej, Bartosz Wróbel, więc teraz trzeba liczyć na to, że pokaże się z o wiele lepszej strony. Aby wygrać z dobrze dysponowaną Polonią, każdy z ełkaesiaków będzie musiał dać z siebie wszystko.

Bytomianie zdają sobie zapewne sprawę z tego, że dzieli ich jedno spotkanie od półfinałów. W środę wygrali u siebie z ełkaesiakami 94:73, udowadniając, że rozgrywają dobry sezon i są silnym zespołem. Swoją grupę w fazie zasadniczej wygrali nie przegrywając ani jednego spotkania domowego. Na wyjeździe jednak, trzykrotnie musieli uznać wyższość swoich rywali, więc w tym szansę także mogą upatrywać biało-czerwono-biali.

Spotkanie odbędzie się w sobotę na Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10 i rozpocznie się o godzinie 17:30.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119