Pierwsi w 2021. Koszykarze zagrają w Białymstoku

Pierwszą sekcją Łódzkiego Klubu Sportowego, która powalczy o ligowe punkty w nowym roku będzie drużyna koszykarzy. Ełkaesiacy udadzą się w sobotę w delegację do Białegostoku, gdzie zagrają z sąsiadem w tabeli.

Pierwsza część sezonu w wykonaniu koszykarzy ŁKS-u była w miarę udana. Podopieczni trenera Piotra Zycha po 13. kolejkach plasują się na 8 miejscu ligowej tabeli, a ich dorobek punktowy pozwala śmiało spoglądać w górę tabeli i nieskromnie myśleć o walce o awans.

Żubry Białystok, czyli sobotni rywal biało-czerwono-białych koszykarzy, pierwszą część sezonu zakończył z takim samym bilansem punktów i spotkań jak Ełkaesiacy. Białostoczanie mogą jednak pochwalić się dość imponującym bilansem meczów domowych – 5 zwycięstw i zaledwie jedna porażka.

Pierwszy mecz sportowców ŁKS-u w nowym roku z całą pewnością nie będzie łatwy, ale o emocje możemy być spokojni! Syrena rozpoczynająca pojedynek wybrzmi już jutro, punktualnie o godzinie 17. Nie wiadomo jednak czy mecz będzie jakkolwiek transmitowany.

fot. Łukasz Żuchowski