Koszykówka

Festiwal ofensywny na inaugurację sezonu! ŁKS – Hutnik 113:73

W pierwszym rozegranym w tym sezonie spotkaniu koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego urządzili sobie prawdziwy festiwal gry ofensywnej. Ełkaesiacy bez większych problemów pokonali beniaminka z Warszawy 113:73.

Na początku spotkania, standartowo jak to w koszykówce, obie ekipy badały się wzajemnie i raczej stroniły od odważniejszych ataków. Punkty padały jednak po obu stronach parkietu, przez co wynik oscylował wokół remisu. Na sześć minut przed zakończeniem pierwszej kwarty ełkaesiscy zaczęli się jednak rozpędzać i głównie za sprawą sprawnych kontraktaków i celnych rzutów osobistych wypracowali sobie siedmiopunktową zaliczkę.

W drugiej odsłonie meczu gra była już jednostronna. Koszykarze ŁKS-u uwypuklali swoją przewagę ofensywną, co w połączeniu z dobrą grą w obronie pozwoliło im znacznie powiększyć przewagę punktową. Goście wydawali się zagubieni na łódzkim parkiecie, z czego wynikały proste, niewymuszone błędy i niska skuteczność. Efekt? 31 „oczek” zaliczki ełkaesiaków po pierwszej połowie spotkania.

Po wyjściu z szatni łodzianie nieco spuścili z tonu, choć wziąć zachowywali znaczącą przewagę. Przyjezdni dali się wciągać w tą grę i jedynie pozornie prowadzili mecz w trzeciej kwarcie. Wynik tej odsłony cały czas wisiał na włosku, ale finalnie to warszawiacy załączyli ją z jednym punktem więcej.

Czwarta kwarta meczu była więc jedynie formalnością. Dla biało-czerwono-białych dość przyjemną, bowiem podobnie jak w całym meczu to oni prowadzili grę. Goście zaczęli się gubić i raz po raz popełniali błędy albo w obronie, albo w ataku. Dość wymowne było również to, że ŁKS spotkanie kończył samymi młodymi zawodnikami. Doświadczeni gracze usiedli na ławce, a trener Piotr Zych sprawdził w boju swoich zawodników. Finalnie cały ŁKS mógł cieszyć się z okazałego zwycięstwa 113 do 73.

ŁKS CoolPack Łódź – Hutnik Warszawa 113:73

(35:22; 32:14; 18:19; 28:16)

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0