Domowy pojedynek z wiceliderkami. Zapowiedź meczu z GTK VBW Gdynia

W niedzielę do Zatoki Sportu przyjeżdżają wiceliderki z Gdyni. Ełkaesianki, które wciąż poszukują pierwszego zwycięstwa w tym sezonie, będą walczyć o to, aby sprawić niespodziankę i zdobyć komplet punktów z drugą drużyną 1. Ligi.

Ełkaesianki, pod wodzą trenera Piotra Zycha, po czterech rozegranych spotkaniach, dalej czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Było tego blisko – zarówno w ostatnim wyjazdowym pojedynku z Huraganem Wołomin (przegrana 43:49), jak i z Trójką Żyrardów (przegrana 57:63). Biało-czerwono-białe dobrze wyglądały w pierwszych dwóch kwartach, ale po przerwie nie potrafiły utrzymać równej formy i przez to ostatecznie nie udawało im się wygrać.

W Zatoce Sportu pojawią się dziś wiceliderki, GTK VBW Gdynia. Mają one tyle samo oczek w tabeli, co liderująca drużyna z Sokołowa Podlaskiego, ale gorszą różnicę punktów meczowych. Gdynianki przyjadą do Łodzi jako dotąd niepokonane, więc ełkaesianki będą walczyć o to, aby sprawić niespodziankę i zdobyć komplet punktów z rywalkami w lepszej formie.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Fot. Walendi Photo