Koszykówka

Derby nie dla ełkaesianek. Grot F&F Automatyka Pabianice – ŁKS KK Łódź 74:53

Biało-czerwono-białe zmierzyły się na wyjeździe z liderkami grupy A 1. Ligi, Grotem F&F Automatyka Pabianice. Niestety, ełkaesiankom nie udało się pokonać derbowych rywalek, wciąż nie notując zwycięstwa w lidze.

Pierwsza kwarta mogła być pewnym zaskoczeniem, szczególnie dla liderek z Pabianic, gdyż zakończyła się remisem, po wyrównanych 10 minutach gry. Niestety, na drugą partię gospodynie tego spotkania wyszły wręcz odmienione i nie dały ełkaesiankom praktycznie dojść do głosu, a same hurtowo punktowały, zdobywając do przerwy 19 oczek przewagi. Po powrocie z szatni pabianiczanki spuściły nieco z tonu, ale wciąż to one prowadziły spotkanie, choć tym razem biało-czerwono-białym udało się już nieco lepiej punktować. W czwartej kwarcie podopiecznym trenera Grockiego udało się wygrać punktowo, jednak wciąż było to niestety niewielkie pomniejszenie dystansu gospodyń, a ełkaesianki musiały przełknąć gorzką pigułkę porażki.

Niekwestionowaną liderką zespołu ŁKS-u pozostaje Angelika Kowalska, która tego dnia zdobyła 21 oczek. Po 8 punktów dołożyły Julia Tomczak oraz Weronika Plewa, zaś 7 zdobyła Marta Kawczyńska.

Grot F&F Automatyka Pabianice – ŁKS KK Łódź 74:53
(16:16; 26:7; 19:13; 13:17)

Fot. Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119