Zapisy na wyjazd na Legie!

W piątek, 21 lipca Łódzki Klub Sportowy zainauguruje sezon PKO BP Ekstraklasy wyjazdowym meczem z Legią Warszawa. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu do sektora gości.

Brakuje wam już kibicowskich emocji? Zdzierania gardła w każdy weekend? Życia od meczu do meczu? Jeżeli tak, to już za chwile wracamy!
Sezon otworzymy z wysokiego C. Wyjazdem do Warszawy. Na Legie. Ostatnio pokazaliśmy się tam z dobrej strony, ale wiemy, że teraz stać nas na więcej! 21 lipca – zapiszcie ten dzień w kalendarzu, nikogo nie może tam zabraknąć!
Wyjazdy specjalami to zupełnie inny klimat. Kto je przeżył, ten to potwierdzi. Dla każdego innego nie będzie lepszej możliwości, żeby przeżyć to pierwszy raz!
Koszt wyjazdu to 120 złotych (w cenie bilet na mecz + pociąg). Jedziemy wszyscy pociągiem! Kto jednak nie może pojechać pociągiem, ma możliwość zakupu samego biletu. Cena to 45 złotych.
Zapisy na mecz w następnym tygodniu – 14, 15, 17 lipca w Sklepie Kibiców ŁKS.
Czasu jest dużo. Nakręcajcie znajomych. Od pierwszego meczu pokażmy, że poziomem już od dawna jesteśmy kibolską ekstraklasą!
ŁKS on Tour!