Kibice

Wigilia z Kibolem 2022 [PODSUMOWANIE]

Za nami 17. edycja „Wigilii z Kibolem”. Akcja po raz kolejny okazała się organizacyjnym sukcesem, który przerodził się w wiele uśmiechów najmłodszych ełkaesiaków. Czas na podsumowanie tegorocznego spotkania!

W tym roku „Wigilia z Kibolem” odbyła się w domu Łódzkiego Klubu Sportowego – na stadionie im. Władysława Króla. Przestrzeń strefy VIP zamieniła się w wyjątkowe miejsce, w którym czuć było świąteczną atmosferę.

Jak co roku akcja kierowana była do dzieciaków z domów dziecka i uboższych rodzin, ale nie zabrakło na niej także najmłodszych ełkaesiaków. Łącznie w tym roku udało się obdarować świątecznymi upominkami 300 najmłodszych!

Po świątecznym obiedzie, konkursie śpiewania kolęd czy serii zdjęć z piłkarzami i koszykarkami ŁKS-u, przyszedł najbardziej wyczekiwanych przez młodych gości wigilii moment – wręczenie upominków. Do rąk każdego z zaproszonych dzieci trafiły dwie paczki. Jedna z nich zawierała ełkaesiackie gadżety, w tym m.in. czapki i szaliki, a druga wypełniona była słodyczami.

Najważniejszy był jednak uśmiech każdego z zaproszonych dzieciaków. W tym roku na organizację Wigilii zebraliśmy łącznie 46 501,94 złotych! Kwota pochodziła ze zbiórek i różnych akcji kibicowskich. Wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć inicjatywę bardzo dziękujemy!

Bądźcie pewni, że ełkaesiacki Mikołaj wróci w przyszłym roku!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119