Kibice

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS pomaga na święta!

Przed świętami wielkanocnymi przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców ŁKS odwiedzili zaprzyjaźniony Dom Pomocy Społecznej Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi oraz ełkaesiackie rodziny, którymi opiekuje się Stowarzyszenie. W ramach świątecznej pomocy przedstawiciele ŁKS-u przekazali w głównej mierze paczki żywnościowe.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego przed świętami Wielkiej Nocy wybrali się do zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej Fundacji im. Brata Alberta oraz ełkaesiackich rodzin, którymi Stowarzyszanie opiekuje się od dłuższego czasu. Przedstawiciele ŁKS-u przekazali od siebie świąteczne paczki żywnościowe, a sponsor ŁKS-u Commercecon Łódź – firma VitaDiet – wspomagając inicjatywę podarował od siebie zapas witamin dla podopiecznych ośrodka.