Rusza kolejna edycja akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”!

Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego po raz kolejny organizuje akcje „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”. Wspólnymi siłami możemy dać dzieciakom z domów dziecka i biedniejszych rodzin możliwość uczestnictwa w meczach „Rycerzy Wiosny”!  

Przed nami ciekawie zapowiadająca się piłkarska wiosna. Jesienią piłkarze pokazali, że stać ich na wiele, a My udowodniliśmy, że atmosfera na Stadionie Króla jest wyjątkowa.

Wiosna z całą pewnością będzie lepsza – i na boisku i na trybunach. To idealna okazja, żeby zacząć kibicować ŁKS-owi. SK ŁKS po raz kolejny organizuje więc akcje „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”!

Chcemy umożliwić uczestnictwo w meczach Łódzkiego Klubu Sportowego dzieciakom, które nie mają na to możliwości finansowych. Dzięki temu możemy od najmłodszych lat kształtować nowych fanatyków!

Każdy chętny możne wspomóc akcje, wpłacając dowolną kwotę na konto: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy „KARNET” oraz imię i nazwisko. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Karnet dziecięcy na Galerę to koszt 80 złotych i taką też kwotę sugerujemy przy wpłatach. Niemniej będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę.

Nie żałujcie pieniędzy! Tylko od nas zależy ilu młodych fanatyków zarazi się ŁKS-em!