Kibice

Relacja z wyjazdu do Tychów

W ostatniej kolejce tego sezonu Fortuna 1 Ligi piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego grali na wyjeździe z GKS-em Tychy. Poniżej kibicowska relacja z wyjazdu.

13.06.2021 r. WYJAZD DO TYCHÓW

Po prawie 9 miesiącach mogliśmy wrócić na wyjazdowy szlak. W ostatniej ligowej kolejce sezonu graliśmy w zaprzyjaźnionych Tychach, gdzie mimo cały czas ograniczonej pojemności stadionów do 25% mogliśmy się pojawić. Ostatecznie w Tychach zameldowaliśmy się w liczbie +/- 400 osób. Na meczu obecni byli również Bracia z Zawiszy. Pierwsze osoby w Tychach meldowały się dzień wcześniej, natomiast główna grupa ruszyła ze wspólnej zbiórki, gdzie tradycyjnie pojawili się „nieproszeni goście”-wiadomo jacy. Tym razem na wyjeździe z terenu stadionu przygotowali „niespodziankę” w postaci badania alkomatem każdego z kierowców.

Droga do Tychów przebiegła bez przygód. Na meczu wieszamy flagę „ŁKS Łódź” oraz flagi z pozdrowieniami dla „Pieprza” i „Mordora”. Ograniczyliśmy się do kilku standardowych okrzyków, no i oczywiście nie brakowało też wspólnych pozdrowień. O aspektach sportowych nie ma co się zbytnio rozpisywać, gdyż wszyscy wiedzą jak było. Nie wszystko zależało od nas i od Tyskich i ostatecznie tyszan i nas czeka jeszcze walka o ekstraklasę w barażach, zaś mecz zakończył się braterskim remisem. Po meczu zostajemy jeszcze chwilę w wynajętej przez naszych Braci knajpie po czym ruszamy w drogę powrotną, która także była spokojna.

Jak to zwykle bywa przy takich meczach, przelały się hektolitry złocistego trunku, i nie tylko.

Wielkie dzięki dla Braci za gościnę!!! 1908 & 1971.