Kibice

Ełkaesiacki rozkład jazdy 30.10 – 01.11

Koszykarki wracają na aleja Unii, koszykarze ruszają po kolejną wygraną, a rezerwy zagrają z Polonią Warszawa. To będzie kolejny ciekawy weekend z ŁKS-em!

Sobota, 30 października

11:30 ŁKS II Łódź – Polonia Warszawa
(III Liga gr.1; Akademia ŁKS Łódź)

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz otworzy kolejny ełkaesiacki weekend. Polonia plasuje się w górnych rejonach tabeli III Ligi, więc z całą pewnością spotkania z ich udziałem nie mogą być nudne. A nasze rezerwy też nie poddadzą się w meczu z wyżej notowanym rywalem.

13:00 AZS UJK Kielce – ŁKS Coolpack Łódź
(II Liga koszykarzy)

Po kolejne ligowe punkty ruszą jutro koszykarze. Tym razem niepokonana w tym sezonie ekipa Piotra Zycha zagra w Kielcach z tamtejszymi akademikami.

17:00 ŁKS MSMS Łódź – AKS ZŁY Warszawa
(II Liga koszykarek; Atlas Arena)

Koszykarki wracają na aleja Unii! W sobotę, jako przystawka przed meczem piłkarzy, liderki II ligi z ŁKS zagrają z AKS-em Zły.

20:30 ŁKS Łódź – Górnik Polkowice
(Fortuna 1 Liga; Stadion Króla)

A głównym daniem sobotniego popołudnia będzie mecz piłkarzy. „Rycerze Wiosny” zagrają z beniaminkiem i ostatnim zespołem ligi, więc komplet punktów jest w tym meczu obowiązkiem.

Poniedziałek, 1 listopada

17:30 #VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź
(TAURON Liga)

A na zakończenie kolejnego pełnego emocji weekendu siatkarki w poniedziałek zagrają we Wrocławiu w poszukiwaniu czwartego z rzędu ligowego zwycięstwa.