Kibice

Kup bilet na mecze z Puszczą i Stomilem!

W sprzedaży są bilety na dwa najbliższe starcia „Rycerzy Wiosny” – z Puszczą Niepołomice oraz Stomilem Olsztyn. Cały czas dostępne są także karnety na rundę wiosenną. Co ważne – karnety na drugą część sezonu NIE OBEJMUJĄ meczu z Puszczą.

Bilety na spotkania z Puszczą Niepołomice i Stomilem Olsztyn dostępne są w internetowym systemie sprzedaży (LINK), a także w kasie biletowej (tu płatność tylko gotówką) od strony al. Unii. Co ważne – na środowy mecz z Puszczą NIE OBOWIĄZUJĄ karnety na rundę wiosenną.

Do soboty trwa również sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Stałą wejściówkę na 6 decydujących meczów, w tym derby Łodzi, zakupicie już za 170 zł, przy czym karnet na rundę wiosenną NIE obejmuje środowego meczu z Puszczą Niepołomice (w środę obowiązują: karnet na cały sezon, karnet na rundę jesienną oraz wcześniej zakupione bilety).

Cennik biletów:

 • Bez karnetu: A1 / B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy*)
 • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy*)
 • VIP GOLD: 150 zł

Harmonogram sprzedaży w kasach (kasy od al. Unii – płatność tylko gotówką)

 • środa (9 marca – dzień meczu z Puszczą): godz. 15.00 – 19.00 (karnety na wiosnę nie obowiązują)
 • czwartek (10 marca) godz. 15.00 – 19.00
 • piątek (11 marca) godz. 12.00 – 16.00
 • sobota (12 marca – dzień meczu ze Stomilem): godz. 15.00 – 19.00

Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice” / „ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119