Kibice

Koniec akcji „Wigilia z Kibolem” – zebraliśmy 21 564, 35 złotych!

Wraz z zakończeniem 16. edycji „Wigilii z Kibolem” przyszedł czas na podsumowania oraz podziękowania dla wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy wsparli coroczną zbiórkę dla potrzebujących dzieciaków z domów dziecka.

21 564, 35 złotych to finalna kwota, którą udało nam się uzbierać na „Wigilię z Kibolem”! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej hojności. Po raz kolejny pokazaliśmy, że hasło „ŁKS WIELKA RODZINA”, nie jest jedynie pustym frazesem.

Podziękowania i gratulacje należą się każdemu z Was, ale szczególnie grupie z ełkaesiackiego Discorda, która na zakończenie zbiórki wsparła ją kwotą 6335 zł.
Czas więc, żeby ełkaesiacki Mikołaj wyruszył do Łodzi, mając ze sobą od groma prezentów. Paczki pełne słodyczy i gadżetów trafią wkrótce do najmłodszych kibiców!
Relacja z wędrówki Świętego Mikołaja po Łodzi pojawi się na naszej stronie w czwartek o godzinie 19:08.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119