Kibice

Relacja z wyjazdu do Krakowa

W Krakowie, na meczu z Puszczą zameldowało się ponad 400 ełkaesiaków!

26.08.2023 r. WYJAZD DO KRAKOWA
Po pięciu tygodniach powróciliśmy na wyjazdowy szlak. Drugim wyjazdem w tym sezonie był Kraków, gdzie na stadionie Cracovii w roli gospodarza gra Puszcza Niepołomice. Jak zawsze wyruszyliśmy ze wspólnej zbiórki. Droga przebiegła spokojnie na jednym postoju. Pod stadionem „Pasów” byliśmy z wystarczającym zapasem czasowym. Do tego wejście było sprawne i na pierwszy gwizdek wszyscy byliśmy na sektorze na którym powiesiliśmy flagę „Troublemakers” oraz flagi PDW dla „Żyrafy”, „Zakrza”, Błażeja, „Bastka”, „Cześka”, „Pieprza”, „Szadka”, „Zwierza”, „Skowronka” i „Chińczyka”. Ogółem w Krakowie zameldowaliśmy się w liczbie 399 osób, w tym 2 Tyskich oraz kilku fanów Cracovii. Dodatkowo obok sektora dla gości około 30 osób od nas i Cracovii, które również aktywnie brały udział w dopingu. A jeśli chodzi o nasz doping to było kilka dobrych momentów, szczególnie po bramce na początku drugiej połowy, ale też i były przerwy. Nasi piłkarze chyba już przyzwyczaili nas do kiepskiej gry na wyjazdach na dodatek dobrze w tym meczu przekręciła nas menda z gwizdkiem, więc sporo ciśnięte było w jego stronę.
Po przegranym kolejnym meczu wyjazdowym piłkarze podeszli do nas. Mimo wkurwienia podziękowaliśmy im za mecz a także „pozdrowiliśmy” jeszcze toruńskiego drukarza. 15 minut po zakończeniu meczu otworzyli bramę i zostaliśmy wypuszczeni z sektora. Udaliśmy się do swoich środków transportu i ruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegła bez przygód i drugi nasz wyjazd po awansie do ekstraklasy przeszedł do historii. Przed nami kolejne ekstraklasowe wojaże. Wypadałoby w końcu zacząć punktować, nie tylko na meczach na naszym stadionie.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119