Kibice

Komunikat dotyczący Marszu Niepodległości 2020

Marsz Niepodległości już za niespełna dwa tygodnie. Przedstawiamy komunikat organizacyjny dotyczący zbiórki i udziału kibiców ŁKS w obchodach święta narodowego.

 
Święto Niepodległości dla wszystkich Polaków to szczególne wydarzenie. Od wielu lat jako kibice ŁKS kultywujemy tradycje marszu, oddając przy tym cześć wielu bohaterom, którzy ginęli, byśmy żyli w wolnym kraju.
 
W tym roku z uwagi na panujące obostrzenia nie organizujemy wspólnego transportu. Nie oznacza to jednak, że w Warszawie nas zabraknie. Każdy do Warszawy jedzie sam.
 
Zbiórka kibiców ŁKS wybierających się na Marsz Niepodległości odbędzie się tradycyjnie na schodach przy Złotych Tarasach o godz. 13:00.
 
Pamiętajcie, że w dobie obecnych wytycznych na zbiórce stoimy w maksymalnie 5-osobowych grupkach 1.5 metra od siebie. 😉
 
Narodowy ŁKS!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119