Kibice

Dołącz do redakcji ŁKSFans.pl!

ŁKS to coś więcej niż klub. To tradycja budowana od pokoleń, ludzie, wydarzenia, emocje. Chcąc być najlepszym źródłem informacji o Łódzkim Klubie Sportowym szukamy ludzi, którzy chcą budować ŁKSFans razem z nami!

Jeżeli masz zajawkę na robienie dziennikarstwa i masz podstawowy warsztat, ale brakuje ci doświadczenia – nie martw się, wszystkiego cię nauczymy. Najważniejsze są chęci do działania i miłość do Łódzkiego Klubu Sportowego.

Szukamy:

1. Redaktorów…

… żeby informacje z życia wszystkich sekcji klubu jeszcze szybciej docierały do kibiców, a wywiady z ludźmi Łódzkiego Klubu Sportowego zalewały internet. Jeżeli wydaje ci się, że wiesz co dzieje się w każdej z sekcji, jesteś dociekliwy i wiesz jak szukać tematów, wyślij nam na adres Redakcja@lksfans.pl próbkę swoich dwóch tekstów:

A) Jeden newsowy np. o kontuzji Mateusza Bąkowicza

B) Drugi – relacja z meczu dowolnej sekcji Łódzkiego Klubu Sportowego

2. Fotografów…

… żeby najważniejsze momenty klubu nie umknęły naszej uwadze, a oprawy, choreografie oraz wszelkie transparenty były dobrze wyeksponowane w kibicowskim świecie. Jedyne co musisz zrobić, to wysłanie jednej ze swoich galerii na Redakcja@lksfans.pl.

*Jeżeli nie masz żadnej galerii w swoim portfolio, możesz zrobić ją np. na treningach Akademii ŁKS czy meczach sekcji halowych.

3. Grafików…

… żeby wszystko lepiej wyglądało. Chcesz zostać naszym grafikiem? Wyślij grafikę (np. dotyczącą 50 rozegranych w ŁKS spotkań przez Pirulo) na Redakcja@lksfans.pl.

4. Montażystów wideo…

… żeby filmy z sektora gości pojawiały się jeszcze częściej, jeszcze szybciej i w jeszcze lepszej jakości. Jeżeli czujesz, że nie masz sobie równych w tym fachu, wyślij swoją pracę na Redakcja@lksfans.pl.

Co oferujemy?

– wejścia na mecze wszystkich sekcji Łódzkiego Klubu Sportowego i możliwość poznania ich „od kuchni”

– możliwość dziennikarskiego rozwoju

– dużą dawkę satysfakcji z tworzenia jednego z lepszych, o ile nie najlepszego, portalu kibicowskiego w Polsce

– jeżeli potrzebujesz zaliczenia praktyk – możesz to zrobić u nas!

Nasz nabór trwa przez najbliższe dwa tygodnie, a więc do 22 września.