Dołącz do oficjalnej ligi ŁKSFans w Fantasy 1 Lidze!

Nowa runda rozgrywek Fortuna 1 Ligi przynosi również zupełnie rozdanie w popularnej grze Fantasy 1 Liga. Stwórz swój skład, dołącz do oficjalnej ligi ŁKSFans i rywalizuj z innymi kibiciami Łódzkiego Klubu Sportowego!

Jeżeli mieliście już styczność z podobnymi zabawami, to Fantasy 1 Liga nie będzie dla was niczym nowym. Nowością może być jedynie to, że wszystkie drużyny złożone w trakcie rundy jesiennej już nie obowiązują. Każdy menadżer musi więc na nowo wybrać swój skład.

Gra polega na stworzeniu drużyny składającej się z 15 zawodników ze wszystkich klubów Fortuna 1 ligi. Na podstawie realnych rozgrywek, każdy gracz zdobywa punkty, między innymi za: występ w meczy, gola, asystę czy czyste konto. Po każdej ligowej kolejce punkty są automatycznie dodawane do tabeli, która na koniec rundy wiosennej rozstrzygnie całą zabawę.

Przygodę z Fantasy 1 Ligą możecie zacząć klikając w ten LINK. Redakcja ŁKSFANS przygotowała dla kibiców biało-czerwono-białych specjalną ligę. Zachęcamy do dołączenia. Kod ligi to: 1811cafb