Kibice

Sparing z KKS-em Kalisz bez udziału publiczności!

Jedyny łódzki sparing piłkarzy ŁKS-u podczas tegorocznego okresu przygotowawczego odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystko to przez decyzję MOSIR-u, który zamknął dla osób postronnych wszystkie miejskie obiekty treningowe.

W związku z pogarszającymi się warunkami pandemicznymi w naszym kraju władze miejskie zdecydowały się zamknąć obiekty treningowe przy ul. Krańcowej oraz ul. Małachowskiego. Zajęcia treningowe oraz mecze kontrolne, które miały się tam odbywać nie są zagrożone, jednak na tereny ośrodków nie będą wpuszczane osoby postronne. Dodatkowo na terenach obu ośrodków zaostrzyły się zasady bezpieczeństwa.

Obiekty sportowe mieszczące się przy ul. Małachowskiego 5 i Krańcowej 19, do odwołania dostępne będą wyłącznie dla grup zorganizowanych przy zachowaniu wzmożonych zasad bezpieczeństwa sanitarnego tj. każdorazowej dezynfekcji rąk przy wejściu i opuszczaniu obiektu przez uczestników zajęć, trenerów, instruktorów i sztab szkoleniowy, dezynfekcji sprzętu sportowego, pomiaru temperatury i dystansu społecznego – czytamy w komunikacie MOSiR-u.

Oznacza to, że jedyny letni sparing piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego rozgrywany w Łodzi, a zaplanowany na najbliższą środę (12.08) odbędzie się bez udziału kibiców. Tego samego dnia wieczorem, na kanale ŁKS TV, pojawi się jednak skrót całego sparingu.