Plan przygotowań do meczu z Odrą Opole

Przed ełkaesiakami ostatni mikrocykl treningowy przed pierwszym spotkaniem nowego sezonu Fortuna I Ligi. Łodzianie w piątek zmierzą się na wyjeździe z Odrą Opole.

Podopieczni Wojciecha Stawowego w poniedziałek rozpoczną przygotowania do meczu z Odrą od treningu na siłowni. Piłkarze zostaną podzieleni na trzy grupy i będą pracować pod okiem trenerów od przygotowania fizycznego.

Od wtorku do czwartku gracze będą szlifować formę na murawie. Ponadto na początku tygodnia zaplanowano sesję zdjęciową zespołu, a w środę szkolenie sędziowskie.

Po czwartkowym treningu „Rycerze Wiosny” wyruszą w drogę do Opola. Zanim to jednak się stanie łodzianie spotkają się z kapelanem łódzkiego sportu, który pobłogosławi ich przed startem sezonu.

Dzień po ligowej premierze zespół skupi się na regeneracji. W niedzielę piłkarze będą odpoczywać, a na pierwszych zajęciach po ligowej inauguracji spotkają się w poniedziałek.