Fortuna 1. LigaPiłka NożnaUncategorized

Strzelecka niemoc napastników ŁKS przerwana

Niemoc napastników Łódzkiego Klubu Sportowego, która trwała od 6 października 2019 roku w końcu została przerwana za sprawą Samu Corrala w sobotnim spotkaniu z Arką Gdynia.

Przed spotkaniem w Gdyni snajperzy ŁKS-u nie potrafili trafić do siatki przez ponad dziewięć miesięcy. Brzmi to wręcz absurdalnie, ale niestety tak wyglądało to w praktyce. Ostatnim napastnikiem biało-czerwono-białych, który zdobył gola w obecnych rozgrywkach był do dzisiaj Rafał Kujawa. Niegrający już w Łodzi zawodnik strzelił 6 października minionego roku hat-tricka w starciu domowym z Koroną Kielce. W sobotę zawodnicy przedniej formacji w końcu przełamali się i zarówno Samu Corral jak i Łukasz Sekulski trafili do bramki strzeżonej przez Pavelsa Steinborsa. Niestety na nic to się zdało, bo to Arka wywalczyła trzy punkty.

Do końca sezonu zostały do rozegrania jeszcze dwa mecze i mamy nadzieję, że środkowi napastnicy Łódzkiego Klubu Sportowego jeszcze dołożą jakieś trafienia na swoje konto.

Bramki napastników ŁKS-u w sezonie 2019/20:

5 – Łukasz Sekulski

4 – Rafał Kujawa