Betclic 1. LigaPiłka NożnaUncategorized

Strzelecka niemoc napastników ŁKS przerwana

Niemoc napastników Łódzkiego Klubu Sportowego, która trwała od 6 października 2019 roku w końcu została przerwana za sprawą Samu Corrala w sobotnim spotkaniu z Arką Gdynia.

Przed spotkaniem w Gdyni snajperzy ŁKS-u nie potrafili trafić do siatki przez ponad dziewięć miesięcy. Brzmi to wręcz absurdalnie, ale niestety tak wyglądało to w praktyce. Ostatnim napastnikiem biało-czerwono-białych, który zdobył gola w obecnych rozgrywkach był do dzisiaj Rafał Kujawa. Niegrający już w Łodzi zawodnik strzelił 6 października minionego roku hat-tricka w starciu domowym z Koroną Kielce. W sobotę zawodnicy przedniej formacji w końcu przełamali się i zarówno Samu Corral jak i Łukasz Sekulski trafili do bramki strzeżonej przez Pavelsa Steinborsa. Niestety na nic to się zdało, bo to Arka wywalczyła trzy punkty.

Do końca sezonu zostały do rozegrania jeszcze dwa mecze i mamy nadzieję, że środkowi napastnicy Łódzkiego Klubu Sportowego jeszcze dołożą jakieś trafienia na swoje konto.

Bramki napastników ŁKS-u w sezonie 2019/20: 

5 – Łukasz Sekulski

4 – Rafał Kujawa

1 – Samu Corral

bez gola – Jakub Wróbel i Jewhen Radionow


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119