Uncategorized

Dominik Sulikowski arbitrem meczu ze Skrą Częstochowa

Znamy arbitra sobotniego meczu „Rycerzy Wiosny” ze Skrą Częstochowa! Będzie nim 45-letni Dominik Sulikowski, który do tej pory jedynie dwukrotnie gwizdał w meczach Łódzkiego Klubu Sportowego. W ostatnim meczu ełkaesiaków z częstochowianami sędziowanym przez tego sędziego padło aż pięć bramek, z czego trzy strzelone przez łodzian, zatem pozostaje liczyć na to, że podopiecznym Kazimierza Moskala uda się przełamać złą passę braku bramki na nowym stadionie.

Sędziego z Gdańska na liniach wesprą Dariusz Bohonos Artur Zakrzewski zaś arbitrem technicznym będzie Filip Kaliszewski. Tak, jak podczas innych spotkań I Ligi, na meczu będzie obecny VAR, za który odpowiedzialni będą Artur Aluszyk oraz Sylwester Rasmus.

Poprzedni sezon Sulikowski spędził głównie sędziując mecze Fortuna 1. Ligi, choć miał także dłuższą przygodę w Pucharze Polski, w którym gwizdał mecze 1/16, 1/8 i 1/4 tych rozgrywek. Dla arbitra z Gdańska spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Skrą Częstochowa będzie pierwszym, które poprowadzi w tym sezonie.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Dominika Sulikowskiego:

Bilans: 1 wygrana, 1 porażka Bramki: 3-3

Sezon 2021/2022
08.08.2021: ŁKS Łódź – Skra Częstochowa3:2 (I Liga)
01.10.2021: ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 0:1 (I Liga)

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119