Dominik Sulikowski arbitrem meczu ze Skrą Częstochowa

Znamy arbitra sobotniego meczu „Rycerzy Wiosny” ze Skrą Częstochowa! Będzie nim 45-letni Dominik Sulikowski, który do tej pory jedynie dwukrotnie gwizdał w meczach Łódzkiego Klubu Sportowego. W ostatnim meczu ełkaesiaków z częstochowianami sędziowanym przez tego sędziego padło aż pięć bramek, z czego trzy strzelone przez łodzian, zatem pozostaje liczyć na to, że podopiecznym Kazimierza Moskala uda się przełamać złą passę braku bramki na nowym stadionie.

Sędziego z Gdańska na liniach wesprą Dariusz Bohonos Artur Zakrzewski zaś arbitrem technicznym będzie Filip Kaliszewski. Tak, jak podczas innych spotkań I Ligi, na meczu będzie obecny VAR, za który odpowiedzialni będą Artur Aluszyk oraz Sylwester Rasmus.

Poprzedni sezon Sulikowski spędził głównie sędziując mecze Fortuna 1. Ligi, choć miał także dłuższą przygodę w Pucharze Polski, w którym gwizdał mecze 1/16, 1/8 i 1/4 tych rozgrywek. Dla arbitra z Gdańska spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Skrą Częstochowa będzie pierwszym, które poprowadzi w tym sezonie.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Dominika Sulikowskiego:

Bilans: 1 wygrana, 1 porażka Bramki: 3-3

Sezon 2021/2022
08.08.2021: ŁKS Łódź – Skra Częstochowa3:2 (I Liga)
01.10.2021: ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 0:1 (I Liga)

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus