Stadion

WIDEO: Lutowy raport z budowy

Końcówka miesiąca to standardowo już czas na raport z budowy stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego. Marek Rosa z firmy Mirbud zdradził na łamach ŁKS TV m.in. że przez atak zimy prace na budowie musiały zostać na chwilę wstrzymane.

Przez zimę wstrzymaliśmy prace…:
– Te ujemne temperatury spowodowały, że musieliśmy wstrzymać prace na tydzień czasu.

…ale wciąż pracujemy zgodnie z harmonogramem:
– Nie odbijało się to. Prace realizujemy zgodnie z harmonogramem. Tutaj zakładaliśmy w tą i w poprzednią zimę jakieś przestoje. Gdy temperatury spadają, budowy są wstrzymywane. Poprzedniej zimy udało się realizować prace w sposób ciągły, a w tego przestoju był tylko tydzień, także nie wpływo to jakoś zasadniczo na harmonogram.

Aktualny stan wykonanych prac:
– Udało nam się zakończyć montaż elementów prefabrykowanych na trybunie północnej. Udało nam się zakończyć montaż praktycznie wszystkich elementów konstrukcji głównej stalowej zadaszenia na trybunie południowej i wschodniej. Pozostałe elementy będziemy montować po wykonaniu biurowca.

Kilka słów o biurowcu:
– W tej chwili zaczęliśmy te prace realizować. Jesteśmy przy etapie wykonywania fundamentów i słupów. Jest to budynek czterokondygnacyjny, o powierzchni pod wynajem około 3000 mkw.

Plany na następny miesiąć:
– Będziemy kontynuować prace murarskie w trybunie północnej. Prace żelbetowe-monolityczne biurowca. Będziemy kontynuować również prace związane z wykonywaniem instalacji elektrycznych i sanitarnych. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119