Sporty Walki

Trzecia w tydzień. „Kisiel” zawalczy na CFN9!

Czas na kolejną walkę wojownika spod herbu przeplatanki. Dziś do oktagonu wyjdzie „Kisiel”, który na gali CFN9 poszuka drugiej zawodowej wygranej.

”Kisiel” w ostatnim czasie na nudę narzekać nie może. Ełkaesiak zaledwie półtora miesiąca temu stoczył pojedynek na gali SCF5, a już dziś ponownie zamelduje się w oktagonie.

Ostatni pojedynek nie poszedł po myśli Mateusza. Jeszcze w pierwszej rundzie jego rywalowi zdecydowanie dopisało szczęście i z wydawałoby się przegranej pozycji, zdołał znokautować ełkaesiaka. Czas pokazać, że był to jedynie wypadek przy pracy!

Po drugiej stronie oktagonu stanie dziś nieco bardziej doświadczony Damian Ignatowicz. Zawodnik z Kamiennej Góry w organizacji CFN musi czuć się jak ryba w wodzie, bo od jej postania toczył walki na niemalże każdej gali. Ostania z nich przyniosła Ignatowiczowi pierwsze zawodowe zwycięstwo, choć potrzebował do tego decyzji sędziów.

Gala CFN9 rozpocznie się w piątek o 19. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Polsat Sport Fight. „Kisiel” wystąpi w dziewiątej walce tego wieczoru.

”Kisiel”, idziesz po swoje!