Sporty Walki

Kolejna sobota z mocnym uderzeniem. Dwóch ełkaesiaków zawalczy na Seaside Battles 2!

Czymże byłaby sobota bez dwóch walk ełkaesiakow na jednej gali? Już dziś podczas Seaside Battles 2 swoje pojedynki stoczy dwóch młodych i perspektywicznych kibiców ŁKS-u!

Pierwszym z ełkaesiaków, który zaprezentuje się na gali w Dziwnowie będzie Jakub Walczykiewicz. Kuba może pochwalić się imponującym bilansem startów amatorskich – 9 zwycięstw i 5 porażek. W swoim dorobku ełkaesiak ma także trzy medale Amatorskiej Ligi MMA, w tym jeden złoty.

Rywalem ełkaesiaka będzie reprezentant Pogoni Szczecin – Damian Bugalski. Zawodnik z Polic nie ma jednak większych sukcesów w dotychczasowej karierze. Jego bilans to 1-5, więc sobotnia walka może być dla niego niezwykle istotna w kontekście dalszej kariery.

Łódzko-szczeciński bój został zaplanowany jako czwarta walka wieczoru.

Nieco później swoje umiejętności zaprezentuje Jakub Kaźmierczak. A z całą pewnością jest co pokazywać, bo ełkaesiak legitymuje się imponującym bilansem 6-3.

Przed naszym wojownikiem stanie jednak niełatwe zadanie. Kaźmierczak zmierzy się z doświadczonym Dominikiem Mazurem. Zawodnik z Polic w swojej dotychczasowej karierze stoczył 23 walki, z czego 18 z nich kończył zwycięstwem. To zwiastuje jedynie bardzo ciekawy pojedynek!

Ta walka została zaplanowana jako siódmy pojedynek sobotniej gali.

Gala Seaside Battles 2 odbędzie się w nadmorskim Dziwnowie. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja FightTime.pl.

Panowie, ambicja i walka!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119