Kolejna sobota z mocnym uderzeniem. Dwóch ełkaesiaków zawalczy na Seaside Battles 2!

Czymże byłaby sobota bez dwóch walk ełkaesiakow na jednej gali? Już dziś podczas Seaside Battles 2 swoje pojedynki stoczy dwóch młodych i perspektywicznych kibiców ŁKS-u!

Pierwszym z ełkaesiaków, który zaprezentuje się na gali w Dziwnowie będzie Jakub Walczykiewicz. Kuba może pochwalić się imponującym bilansem startów amatorskich – 9 zwycięstw i 5 porażek. W swoim dorobku ełkaesiak ma także trzy medale Amatorskiej Ligi MMA, w tym jeden złoty.

Rywalem ełkaesiaka będzie reprezentant Pogoni Szczecin – Damian Bugalski. Zawodnik z Polic nie ma jednak większych sukcesów w dotychczasowej karierze. Jego bilans to 1-5, więc sobotnia walka może być dla niego niezwykle istotna w kontekście dalszej kariery.

Łódzko-szczeciński bój został zaplanowany jako czwarta walka wieczoru.

Nieco później swoje umiejętności zaprezentuje Jakub Kaźmierczak. A z całą pewnością jest co pokazywać, bo ełkaesiak legitymuje się imponującym bilansem 6-3.

Przed naszym wojownikiem stanie jednak niełatwe zadanie. Kaźmierczak zmierzy się z doświadczonym Dominikiem Mazurem. Zawodnik z Polic w swojej dotychczasowej karierze stoczył 23 walki, z czego 18 z nich kończył zwycięstwem. To zwiastuje jedynie bardzo ciekawy pojedynek!

Ta walka została zaplanowana jako siódmy pojedynek sobotniej gali.

Gala Seaside Battles 2 odbędzie się w nadmorskim Dziwnowie. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja FightTime.pl.

Panowie, ambicja i walka!