Sporty Walki

„Czapla” przed szansą na piąte zwycięstwo z rzędu!

Nie czekał długo „Czapla”, żeby po czwartym zwycięstwie z rzędu dalej śrubować swój rekord. Już dziś ełkaesiak podczas gali Strife 9 poszuka kolejnej wygranej, walcząc w co-main evencie gali.

Od grudnia 2022 roku „Czapla” jest niepokonany. W tym czasie stoczył cztery walki i w zaledwie jednej, tej ostatniej, musiał czekać z podniesieniem ręki do decyzji sędziów. Ełkaesiak wyrósł na jedną z gwiazd organizacji Strife MMA, czego dowodem jest choćby zestawienie go w co-main evencie dzisuajeszego wydarzenia.

A będzie z pewnością co oglądać, bo na naszego wojownika czekać będzie Georgi Lobzhanidze. Dużo bardziej doświadczony Gruzin ma na swoim koncie trzy razy więcej zwycięstw od naszego wojownika i prawie cztery razy więcej stoczonych walk zawodowych. Ale jak się mierzyć, to z lepszymi, więc o dobry występ „Czapli” możemy być spokojni.

Gala Strife MMA 9 rozpocznie się dzisiaj (sobota, 22 czerwca) o godzinie 19. Transmisję całej gali obejrzeć będzie można na YouTube (LINK), a cztery ostatnie pojedynki pokaże również Republika TV.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119