Zakończyć tydzień zwycięstwami Wiewiór oraz Rycerzy Wiosny! Zapowiedź meczu z MOYA Radomką Lotnisko Radom

Nie tylko Rycerze Wiosny dzisiaj zagrają dzisiaj o ligowe punkty, ale również swój bój o kolejne zwycięstwo w tym sezonie Tauron Ligi rozegrają Wiewióry. Biało-czerwono-białe o tej samej godzinie co piłkarze (14:45) podejmą u siebie w Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego Radomkę Radom. 

Do końca rudny zasadniczej Tauron Ligi zostały zaledwie trzy spotkania. Na drodze siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego stanie Radomka Radom, Chemik Police oraz w derbowym starciu KSP Budowlani Łódź. Dla łodzianek ogromną zaletą powinno być to, iż te wszystkie spotkania rozegrają już tylko w Łodzi. Ostatnie dwa spotkania jednakże pokazały, że żaden zespół nie spuści głowy i będzie walczył do końca, próbując sprawić niespodziankę.

Dzisiejszym rywalem ełkaesianek będzie Radomka Radom, która ten sezon nie może zaliczać do udanych. Zespół z województwa mazowieckiego zajmuje obecnie dziesiąte miejsce i jest zdecydowanym rozczarowaniem bieżącego sezonu. W ekipę prowadzonej przez Błażeja Kryształowicza, wcześniej związanego przez wiele lat z Budowalnymi, występuje jedna była ełkaesianka — Krysia Strasz.

Początek spotkania ŁKS-u Commercecon Łódź z Radomką Radom dzisiaj o godzinie 14:45. Mecz ten będzie transmitowany na antenie stacji Polsat Sport Extra.