Siatkówka

Trzy „Wiewióry” powołane do reprezentacji Polski!

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski wysłał swoje pierwsze powołania na zgrupowanie kadry narodowej siatkarek. Na liście nie zabrakło miejsca dla zawodniczek grających na co dzień z przeplatanką na piersi. W gronie 24 powołanych znalazły się Julita Piasecka, Klaudia Alagierska i Kamila Witkowska.

Koniec sezonu klubowego zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że już niedługo rozpoczną się emocje związane z siatkówką międzynarodową. Rozgrzewką będą zmagania Ligi Narodów, ale wisienką na torcie będą mistrzostwa świata, których gospodarzami są Polska i Holandia.

W tym momencie selekcjoner Stefano Lavarini ogłosił swoje pierwsze powołania w roli trenera reprezentacji Polski siatkarek.

W gronie powołanych znalazło się miejsce dla reprezentantek Łódzkiego Klubu Sportowego. Mowa tutaj o Julicie PiaseckiejKlaudii Alagierskiej oraz Kamili Witkowskiej.

Pełny skład kadry reprezentacji Polski kobiet

Rozgrywające:

Alicja Grabka
Marlena Kowalewska
Katarzyna Wenerska
Joanna Wołosz

Atakujące:

Karolina Druzkowska
Malwina Smarzek-Godek
Magdalena Stysiak

Przyjmujące

Martyna Czyrnianska
Paulina Damaske
Monika Fedusio
Zuzanna Górecka
Martyna Łukasik
Julita Piasecka
Olivia Różański
Weronika Szlagowska

Libero:

Justyna Łysiak
Maria Stenzel
Aleksandra Szczygłowska

Środkowe:

Klaudia Alagierska
Aleksandra Gryka
Magdalena Jurczyk
Agnieszka Kąkolewska
Anna Stencel
Kamila Witkowska


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119