Siatkówka

Siatkarki rozpoczęły przygotowania

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu TAURON Ligi. W pierwszych zajęciach pod wodzą nowego trenera, Alessandro Chappiniego, wzięło udział 9 zawodniczek.

Początek okresu przygotowawczego to przede wszystkim testy i aktywacja. Dopiero w kolejnych tygodniach ełkaesianki wejdą we właściwy okres przygotowawczy, podczas którego będą szlifować formę na początek nowego sezonu. Podsumowaniem pierwszej części przygotowań będzie turniej PreZero Grand Prix PLS, który odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia.

Na pierwszych zajęciach trener Chiappini miał do dyspozycji niemalże pełną kadrę drużyny w tym nowe siatkarki – Lanę Scuke, Aleksandrę Grykę, Kingę Drabek oraz Anastasiię Hryshchuk. W treningu nie brały udział kadrowiczki – Roberta Ratzke, Zuzanna Górecka, Kamila Witkowska oraz Klaudia Alagierska. Wszystkie dołączą do drużyny po zbliżających się Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane m.in. w Łódź Sport Arenie.

A już w najbliższy poniedziałek (15 sierpnia) o godzinie 17 odbędzie się otwarty trening siatkarek. Wszyscy chętni kibice mogą przyjść do hali i głośnym dopingiem zmotywować „Łódzkie Wiewióry” do walki w nowym sezonie. Wstęp jest wolny.

fot. ŁKS Commercecon Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119