Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź przygotowują się do nowego sezonu

W czwartek, w centrum sportu VeraSport, siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź rozpoczęły przygotowania do nadchodzącego sezonu TAURON Ligi.

Zawodniczki zjawiły się w klubie około godziny 16 i pod czujnym okiem trenera Michele Patoja rozpoczęły zajęcia na siłowni. Wśród „Wiewiór” obecna była oczywiście Amanda Campos Francisco, która dołączyła do drużyny zaledwie kilka dni temu. Pierwszy trening odbył się jeszcze w niepełnym składzie, w związku z obecnością części zawodniczek na zgrupowaniach kadr narodowych.

Dzisiejszy trening traktujemy dość ogólnorozwojowo- jako pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie – stwierdził czuwający m.in nad właściwą suplementacją ełkaesianek, fizjoterapeuta- Łukasz Burtnik. Kapitan zespołu, Paulina Maj-Erwardt powiedziała – Rano odbyło się spotkanie całego zespołu, a teraz nadszedł czas na pierwszy wspólny trening na siłowni, nie ma z nami jeszcze pięciu zawodniczek, ale rozpoczynamy już przygotowania do nadchodzącego sezonu.

Klub VeraSport od kilku sezonów współpracuje zarówno z drużyną siatkarek, jak również z sekcją piłkarską ŁKS Łódź. Wielokrotnie na salach treningowych, spotkać można zawodników pierwszej drużyny ŁKS, trenujących z zespołem, bądź indywidualnie.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wspólnie z ŁKS Commercecon możemy rozpoczynać już trzeci wspólny sezon, dzięki czemu dalej będziemy mogli gościć u nas Mistrzynie Polski. Zawodniczki i sztab świetnie wpływają na atmosferę w klubie, a możliwość treningu obok najlepszych w Polsce siatkarek ceni sobie wielu naszych klientów. Cieszymy się, że możemy dołożyć drobną cegiełkę do wspaniałych wyników sportowych drużyny, której wszyscy w VeraSport bardzo mocno kibicujemy i jesteśmy pod wrażeniem ich ciężkiej pracy i zaangażowania! – mówi menager Vera Sport, Przemysław Szews.