Siatkówka

Rozpocząć tydzień od wygranej! Zapowiedź spotkania z #VolleyWrocław

Na początek tygodnia, już o godzinie 19:00 siatkarki Łódzkiego klubu Sportowego, w ramach 8. Kolejki Tauron ligi, podejmą we Wrocławiu #VollyWrocław.

Forma Wiewiór z każdym meczem jest coraz lepsza, co pozwala dać nadzieję że to spotkanie potoczy się równie dobrze. W ostatniej kolejce ełkaesianki wygrały ze Stal Mielec 3:0. Ten tydzień będzie intensywny dla łodzianek, ponieważ rozegrają trzy spotkania. A dzisiejsze w województwie, dolnośląskim rozpoczyna ten maraton. Następnie biało czerwono białe czeka wyjazd do Francji, gdzie zmierzą się w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzyń, a na koniec tygodnia te zagrają w Kaliszu z miejscowym MKS.

Dzisiejsze rywalki ŁKS-u sezon rozpoczęły całkiem dobrze, ponieważ wygrały 3 z 4 spotkań i wydawało się, że mogą być rewelacja tego sezonu, jednak ostatnie wyniki pokazują, że zespół nie gra tego, co na początku, czego efektem są 3 przegrane z rządu. Co daje 9 miejsce w lidze. Jak to spotkanie się potoczy?

Początek spotkania 19:00. A transmisje z tego meczu można śledzić za pomocą serwisu Polsat Box Go


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119