Plan sparingowy ŁKS Commercecon Łódź

Zbliża się sezon 2023/2024 TAURON Ligi, zaledwie miesiąc dzieli nas od jego rozpoczęcia. ŁKS Commercecon Łódź, obrońca tytułu mistrza Polski, rozpocznie wkrótce kolejny etap swoich przygotowań. To właśnie Łódzkie Wiewióry, uczestnicząc w Międzynarodowym Memoriale Michała Cichego, otworzą sezon sparingowy.

Druga faza przygotowań ŁKS Commercecon Łódź obejmuje trzy turnieje oraz dwa sparingi wyjazdowe. Rozpoczęcie tego okresu to udział mistrzyń Polski w I Międzynarodowym Memoriale Michała Cichego. Oprócz gospodarzy, w turnieju w Łodzi wezmą udział SC Poczdam, #VolleyWrocław i Grot Budowlani Łódź.

Kolejny weekend zobaczy łodzianki w Białymstoku, gdzie wezmą udział w turnieju o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego, rywalizując z miejscowym BAS-em oraz Grupą Azoty Akademią Tarnów. W dniach 22-24 września mistrzynie Polski pojawią się w Mielcu na XI Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej, gdzie zmierzą się z drużynami ITA TOOLS Stal Mielec, Developres Bella Dolina Rzeszów i Dresdner SC.

Okres sparingowy przed sezonem 2023/2024 zakończy dwudniowy wyjazd do Radomia, gdzie ŁKS Commercecon Łódź stanie do dwóch spotkań kontrolnych z drużyną MOYA Radomka.

Terminarz meczów towarzyskich ŁKS Commercecon Łódź przed sezonem 2023/2024:

  • 8-10 września – I Międzynarodowy Memoriał Michała Cichego w Łodzi
  • 16-17 września – Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego w Białymstoku
  • 22-24 września – XI Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej w Mielcu
  • 29-30 września – Mecze towarzyskie z MOYA Radomką w Radomiu