Siatkówka

Oficjalnie. Aleksandra Dudek nową siatkarką Łódzkich Wiewiór

Nową siatkarką, która w przyszłym sezonie zasili szeregi „Łódzkich Wiewiór” jest Aleksandra Dudek. Dla przyjmującej będzie to powrót do siatkarskiej ekstraklasy po półrocznej przygodzie w Turcji.

Aleksandra Dudek rozpoczęła swoją siatkarską karierę w barwach miejscowego AZS-u Lublin. w 2017 roku podjęła decyzję o przeniesieniu się do zespołu SAN-Pajda Jarosław, gdzie spędziła kilka udanych sezonów. Po czterech latach dobrej gry dołączyła do Energa MKS Kalisz, gdzie spędziła rok.

Sezon 2022/2023 był dla Aleksandry Dudek podzielony na dwie części. Pierwszą część spędziła w drużynie Legionovii Legionowo, a drugą w tureckim Antalya Muratpaşa Belediyespor. Teraz powraca do Tauron Ligi, aby bronić tytułu mistrza Polski w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź.

Ola, witamy w biało-czerwono-białej rodzinie! Życzymy jak najwięcej sukcesów z Przeplatanką na piersi!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119