Łódzkie Wiewióry wracają do gry! Pierwszy mecz już jutro!

Po niespełna siedmiu miesiącach bez ligowego grania, nastał ten dzień. Już w piątek siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź powrócą na parkiet Łódź Sport Areny i zawalczą o pierwsze ligowe punkty w sezonie 2020/21!

Ostatnie ligowe spotkanie Łódzkie Wiewióry rozegrały 1 marca obecnego roku. Faza play-off, która miała rozpocząć się kilka dni później została jednak odwołana. Długo przyszło nam więc czekać na powrót do ligowych emocji, które dają siatkarki ŁKS-u.

Wydaje się, że Ełkaesianki w 1. kolejce TAURON Ligi czeka dość łatwe zadanie. BKS Bielsko-Biała, który przyjedzie jutro do Łodzi nie jest zespołem z czołówki ligi. Z ostatnich pojedynków częściej z podniesioną głową wychodziły biało-czerwono-białe.

Skład, którym w tym sezonie będzie dysponował trener Giuseppe Cuccarini uległ zdecydowanej przebudowie. Do zespołu dołączyły doświadczone zawodniczki, które mają wspomóc klub w drodze po czwarty z rzędu medal mistrzostw Polski. Zanim jednak to, pora na pierwszy mecz seoznu.

Spotkanie z BKS-em kibice obejrzą w specjalnym reżimie sanitarnym. Do sprzedaży weszła zaledwie połowa dostępnych na hali miejsc, choć nie wszystkie sektory będą otwarte. Nie zmienia to jednak faktu, że do nabycia wciąż pozostały ostatnie sztuki biletów.

Jutrzejsze spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 18. Czy jest więc lepszy sposób na rozpoczęcie weekendu?