Siatkówka

Katarina Osadchuk wraca do ŁKS-u!

Była jedną ze składowych awansu do siatkarskiej elity. Drużyna z nią w składzie rozpoczęła piękną historię na polskich i europejskich parkietach. Dzisiaj, po trzech latach rozłąki, ponownie zasili szeregi Łódzkich Wiewiór. Katarina Osadchuk wraca do Łódzkiego Klubu Sportowego!

Barwy ŁKS-u Commercecon Łódź Katarina Osadchuk przywdziewała przez dwa lata. W tym czasie zdążyła wygrać z drużyną dwa razy 1 ligę, awansować do siatkarskiej ekstraklasy, a na koniec zająć w niej 6 miejsce. Bez wątpienia Australijka dołożyła swoją cegiełkę do odbudowy żeńskiej siatkówki w ŁKS-ie. W nadchodzącym sezonie ponownie będzie mogła zapisywać karty ełkaesiackiej historii!

Jak sama o sobie mówi – czuje się ełkaesianką. Ponadto, niejednokrotnie zasiadała na trybunach podczas ekstraklasowych spotkań swoich koleżanek. Podobnie jak Magdalena Saad oraz Agata Wawrzyńczyk, będzie miała okazję po raz kolejny bronić biało-czerwono-białych barw.

Urodzona we Lwowie środkowa przez dwa ostatnie sezony występowała na parkietach 1 ligiWcześniej jednak miała okazję grać w barwach VfB 91 Suhl w niemieckiej Bundeslidze.

Jak udało nam się jednak dowiedzieć, Katarina nie jest ostatnią zawodniczką, która tego lata dołącza do ŁKS-u Commercecon Łódź. W najbliższym czasie możemy spodziewać się jeszcze jednej zawodniczki, która zasili szeregi Łódzkich Wiewiór.

Katarina, witamy z powrotem! Mamy nadzieję, że nadchodzący czas będzie dla Ciebie równie udany, jak poprzednia gra w ŁKS-ie!

Kadra ŁKS-u Commercecon Łódź na sezon 2020/21:

Przyjmujące: Katarina Lazovic, Aleksandra Wójcik, Ann Kalandadze, Oliwia Laszczyk
Środkowe: Klaudia Alagierska, Joanna Pacak, Katarina Osadchuk
Rozgrywające: Aleksandra Pasznik, Britt Bongaerts
Atakujące: Katarzyna Zaroślińska-Król, Agata Wawrzyńczyk
Libero: Krystyna Strasz, Magdalena Saad


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119