Siatkówka

Giuseppe Cuccarini: To dla wszystkich zaskakujący początek sezonu

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w fatalnym stylu przegrały inauguracyjny mecz nowego sezonu TAURON Ligi z BKS-em Stal Bielsko-Biała 0:3. Po spotkaniu trener ełkaesianek Giuseppe Cuccarini szukał przyczyn tak słabego występu jego podopiecznych. 

– Myślę, że to był dla wszystkich zaskakujący początek. Nikt się nie spodziewał przegranej 0:3 w tym meczu. Abstrahując od rezultatu, to przede wszystkim nikt nie spodziewał się, że zagramy w taki sposób. Pokazaliśmy grę poniżej naszych możliwości i muszę pogratulować Bielsku. Zagrali bardzo dobry mecz zarówno pod względem taktycznym, jak i technicznym. Teraz to przede wszystkim moim zadaniem będzie znalezienie powodu, dlaczego tak spadł nasz poziom w porównaniu do wszystkiego tego, co robiliśmy w ostatnich dwóch miesiącach – powiedział po meczu Cuccarini.

– Brakowało nam energii, mentalnie, nie fizycznie. Nie rozumiem dlaczego, bo mamy na boisku dużo doświadczonych siatkarek i w pewnych momentach było prawie tak, jakby bały się grać siatkówkę którą potrafią grać. Robią to przecież codziennie na treningach i nie ma wtedy problemu. Niestety w ostatnim czasie mieliśmy też trochę kłopotów zdrowotnych w zespole. Dlatego poza tymi, które zagrały w meczu miałem naprawdę mało możliwości zmian. To jednak nie jest przypadek, a problem polegał na tym, że nie daliśmy rady właściwie podejść do meczu. Nie daliśmy rady potem także zmienić nastawienia, w odpowiedzi na to, co działo się na boisku – dodał szkoleniowiec ŁKS-u.

Kolejne spotkanie ŁKS Commercecon Łódź rozegra w poniedziałek 28 września na wyjeździe. Rywalem łodzianek będzie beniaminek Joker Świecie. 

Źródło: Siatka.org

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119