Cztery „Wiewióry” powołane do reprezentacji Polski!

Miesiąc temu pojawiła się szeroka kadra reprezentacji Polski siatkarek, a teraz trener Stefano Lavarini ogłosił ostateczną kadrę, która zagra podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów. Wśród powołanych znalazły się cztery zawodniczki Łódzkiego Klubu Sportowego.

Sezon ligowy jest już na finiszu, więc już za chwilę rozpoczną się zmagania na arenie międzynarodowej. Na pierwszy ogień idzie Liga Narodów, która rozpocznie się 31 maja spotkaniem Tajlandii z Bułgarią w Ankarze. W związku z tym, trener Stefano Lavarini po raz pierwszy w swojej karierze jako szkoleniowca reprezentacji Polski, wybrał 25 zawodniczek, które wezmą udział w Lidze Narodów. Wśród nich znalazły się cztery „Wiewióry„.

Skład reprezentacji Polski na Ligę Narodów 2022

Libero: Justyna Łysiak, Maria Stenzel, Aleksandra Szczygłowska

Atakujące: Karolina Drużkowska, Weronika Sobiczewska, Magdalena Stysiak

Rozgrywające: Alicja Grabka, Martyna Łazowska, Katarzyna Wenerska, Joanna Wołosz