Siatkówka

Bongaerts opuszcza ŁKS Commercecon Łódź!

Po zaledwie jedynym sezonie w Łodzi, zespół ŁKS-u Commercecon opuszcza Britt Bongaerts. Holenderska rozgrywająca z Łódzkimi Wiewiórami sięgnęła po brązowy medal TAURON Ligi.

W sezonie 2020/21, rozgrywająca rozegrała 31 spotkań w biało-czerwono-białych barwach. Dla ŁKS zdobyła 87 punktów. Z łódzkim klubem występowała także w elitarnej Lidze Mistrzyń. 

Britt dwukrotnie została wyróżniona statuetką jako MVP meczu w TAURON Lidze. Drugą otrzymała po ostatnim meczu o brązowy medal, co było potwierdzeniem tego, jak dobrze kierowała grą zespołu w najważniejszym momencie. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że nasza rozgrywająca sprawiedliwie rozdzielała piłki pomiędzy koleżanki z parkietu, uruchamiając w ataku zarówno skrzydłowe, jak i środkowe.

Bongaerts jest trzecią zawodniczką, która opuściła szeregi Łódzkich Wiewiór po sezonie 2020/21. Wcześniej podobną ścieżkę kariery obrały Nadja Ninković oraz Katarzyna Zaroślińska-Król. Holenderka najprawdopodobniej będzie kontynuowała przygodę z siatkówką, we Włoszech.

Dziękujemy Britt za wszystkie piękne chwile z przeplatanką na piersi! Bedankt Britt! 

Foto: Łukasz Żuchowski / Pilot 08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119