Siatkówka

Bartłomiej Bartodziejski na dłużej z ŁKS-em Commercecon Łódź!

Jeżeli mowa o najbardziej ikonicznych postaciach nowego ŁKS-u Commercecon Łódź, to właśnie on obok Marty Pająk wymieniany jest jako pierwszy. Z „Łódzkimi Wiewiórami” jest już od 5 lat, a w następnym sezonie będzie pełnił funkcję asystenta trenera. Bartłomiej Bartodziejski przedłużył swój kontrakt z ŁKS-em!

Pięć lat trwa już wspólna droga Bartłomieja Bartodziejskiego i ŁKS-u Commercecon Łódź. W tym czasie Bartek jako członek sztabu szkoleniowego miał okazję współpracować z czterema trenerami – Maciejem Bartodziejskim, Michalem Maskiem, Markiem Solarewiczem i Giuseppe Cuccarinim. Wspólnie z trzema ostatnimi poprowadził „Łódzkie Wiewióry” po trzy medale mistrzostw Polski.

– Każdy nowy sezon to kolejne wyzwanie. Tak też traktuję kontynuację mojej współpracy z ŁKS-em – podkreśla Bartek. – Cieszę się, że moja dotychczasowe zaangażowanie zostało docenione. Motywuje mnie to do dalszej pracy.

W sezonie 2020/21 Bartek zostanie asystentem trenera Giuseppe Cuccariniego.  Początek przygotowań do następnej kampanii dwójka trenerska zaplanowała na 8 lipca.
– Dla mnie zawsze najważniejszy jest rozwój – mój i zespołu, z którym pracuję. Nasza współpraca tak naprawdę dopiero się zaczęła. Cieszę się, że będę mógł uczyć się od tak doświadczonego i utytułowanego trenera jakim jest Giuseppe Cuccarini. Dla mnie w pracy zawsze bardzo ważne jest zaufanie i otwartość. Mam ogromną nadzieję, że ta współpraca zarówno dla mnie, jak i dla Beppe będzie dobrym doświadczeniem, zakończonym sukcesem, na który wszyscy liczymy – kończy Bartek cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Bartek, cieszymy się, że zostajesz z nami! Gratulujemy i życzymy jak najwięcej sukcesów z Łódzkim Klubem Sportowym!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119