Amanda Campos nowym nabytkiem ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2023/2024!
Okno transferowe wciąż otwarte, a więc czas na kolejne wzmocnienie łódzkich Wiewiór. W sezonie 2023/2024 do ŁKS Commercecon Łódź dołącza Amanda Campos!
Na swoim koncie może liczyć sporo osiągnięć, między innymi 10 tytułów Mistrza Brazylii. Zdobyła dwukrotnie nie tylko wicemistrzostwo kraju, ale i złoto Klubowych Mistrzostw Ameryki Południowej.
W 2017 roku wygrała turniej Volley Masters Montreux i Grand Prix z reprezentacją Brazylii. W 2017 i 2019 roku zdobyła mistrzostwo Ameryki Południowej, a do swoich sukcesów może również dopisać dwa srebra – w Pucharze Wielkich Mistrzyń i Lidze Narodów.
W swojej karierze reprezentowała głównie brazylijskie kluby m.in. Brasilia Volei i Sesc Rio de Janeiro Flamengo. Dwa lata temu przeniosła się do Turcji, gdzie wzmacniała PTT Spor Kulübü. Natomiast ostatnie miesiące w kraju półksiężyca spędziła na rehabilitacji, gdyż w trakcie rozgrywek doznała poważnej kontuzji. Dziś jest pełna sił i gotowa na nowe wyzwania. Nowa przyjmująca o ŁKS Commercecon Łódź słyszała już wcześniej, dzięki czemu wiedziała, że przeprowadzka do Łodzi to dobra decyzja.
– W ŁKS-ie grało kilka moich koleżanek i słyszałam same dobre rzeczy o tym klubie i jego niesamowitych kibicach.
Amanda witaj w biało-czerwono-białej Łodzi!
