Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy terminy meczów z Odrą, Katowicami i Chrobrym!

Telewizja Polsat opublikowała plan transmisji 13. oraz 14. kolejki Fortuna 1. Ligi, a także spotkań zaległych. Wiemy dzięki temu, kiedy „Rycerze Wiosny” zagrają z Odrą Opole, GKS-em Katowice oraz Chrobrym Głogów.

Na wyjazd do Opola Łódzki Klub Sportowy uda się w piątek, 5 listopada. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 18, a mecz transmitowany będzie w Polsat Box GO.

Z GKS-em Katowice „Rycerze Wiosny” zagrają w sobotę, 13 listopada na Stadionie Króla. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18, a transmisja dostępna będzie w Polsat Box GO.

Cztery dni później, bo w środę, 17 listopada ełkaesiacy udadzą się do Głogowa na zaległy mecz z Chrobrym. Spotkanie, tak jak dwa poprzednie, oglądać będzie można w Polsat Box GO, a rozpocznie się o 20:30.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119