Piłka NożnaRezerwy

Zdolny pomocnik z nowym kontraktem!

Kolejny piłkarz biało-czerwono-białych w ostatnich dniach związał się z klubem nowym kontraktem. Adrian Czypicki złożył podpis pod umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku.

Czypicki jest środkowym pomocnikiem drużyny rezerw i notuje coraz lepsze występy. Do Łodzi trafił ponad rok temu z FASE Szczecin, ale pochodzi z Poznania, gdzie występował m.in. w Akademii Piotra Reissa i Warcie Poznań. W tym sezonie IV ligi zagrał 14 spotkaniach, strzelił jednego gola i zaliczył trzy asysty.

– Przykład Adriana jest dowodem na to, że w Akademii ŁKS stawiamy na młodych zawodników i dbamy o ich rozwój. Pomimo młodego wieku i braku doświadczenia Adrian otrzymuje możliwość gry na poziomie seniorskim, ponieważ uważamy, ze dla niego jest to najlepsze środowisko, aby cały czas podnosił swój poziom piłkarski. Oczywiście na występy w ŁKS II Adrian zasłużył sobie poprzez ciężką pracę na treningach i w meczach. To świadomy zawodnik i wie, że ma wiele atutów, które należy stale ulepszać, ale też i deficytów, nad którymi musi pracować, aby wskoczyć na wyższy poziom. Czego mu bardzo mocno życzę – powiedział na łamach oficjalnej strony klubu trener rezerw Marcin Matysiak.

Foto: Lens Strong