Fortuna 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Zdolny młodzieżowiec dołączy do ŁKS

Łódzki Klub Sportowy niebawem powinien mieć nowego zawodnika. Jak udało nam się ustalić na ostatniej prostej jest finalizacja transferu Piotra Janczukowicza z Olimpii Grudziądz. 

Janczukowicz to 20-letni ofensywny zawodnik. Z powodzeniem może grać na skrzydle, jako „dziewiątka” oraz także jako podwieszony napastnik. W tym sezonie gracz urodzony w 2000 roku rozegrał na poziomie II ligi 17 spotkań, zdobywając pięć bramek. Piotr trafił również do siatki w meczu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk, ale na jego nieszczęście to trafienie zostało anulowane przez VAR.

O podpis tego gracza walczyło wiele klubów. Najkonkretniejszy okazał się ŁKS, który wygrał rywalizację z klubami grającymi obecnie w PKO BP Ekstraklasie. 

W Łodzi Janczukowicz ma wzmocnić rywalizację w obsadzie młodzieżowca i głównie występować na lewym skrzydle. Ponadto ma naciskać też na środkowych napastników biało-czerwono-białych i dać kolejną alternatywę na tej pozycji sztabowi szkoleniowemu.

Według naszych informacji nie jest to jedyny transfer, który jest bliski finalizacji w tym okienku transferowym. O szczegółach z pewnością dowiemy się niedługo.

Profil zawodnika na portalu 90minut.pl

Profil zawodnika na portalu Transfermarkt.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119