Zdolny młodzieżowiec dołączy do ŁKS

Łódzki Klub Sportowy niebawem powinien mieć nowego zawodnika. Jak udało nam się ustalić na ostatniej prostej jest finalizacja transferu Piotra Janczukowicza z Olimpii Grudziądz. 

Janczukowicz to 20-letni ofensywny zawodnik. Z powodzeniem może grać na skrzydle, jako „dziewiątka” oraz także jako podwieszony napastnik. W tym sezonie gracz urodzony w 2000 roku rozegrał na poziomie II ligi 17 spotkań, zdobywając pięć bramek. Piotr trafił również do siatki w meczu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk, ale na jego nieszczęście to trafienie zostało anulowane przez VAR.

O podpis tego gracza walczyło wiele klubów. Najkonkretniejszy okazał się ŁKS, który wygrał rywalizację z klubami grającymi obecnie w PKO BP Ekstraklasie. 

W Łodzi Janczukowicz ma wzmocnić rywalizację w obsadzie młodzieżowca i głównie występować na lewym skrzydle. Ponadto ma naciskać też na środkowych napastników biało-czerwono-białych i dać kolejną alternatywę na tej pozycji sztabowi szkoleniowemu.

Według naszych informacji nie jest to jedyny transfer, który jest bliski finalizacji w tym okienku transferowym. O szczegółach z pewnością dowiemy się niedługo.

Profil zawodnika na portalu 90minut.pl

Profil zawodnika na portalu Transfermarkt.pl