Zapowiedź 23. kolejki Fortuna I Ligi [WIDEO]

Fortuna I Liga nie zwalnia tempa, nawet w święta. Dwudziestatrzecia seria gier bieżącego sezonu rozbita zostanie na dwa dni, ale jakie to będą dni! Standardowo czeka nas sporo interesujących spotkań, a na horyzoncie jawią się kolejne zmiany w tabeli.

Kolejkę rozpoczniemy już w czwartek. Wówczas to, punktualnie o godzinie 17:00, rozpocznie się mecz wicelidera – Górnika Łęczna – z Chrobrym Głogów. Czterdzieści minut później wybrzmi pierwszy gwizdek w meczu dwóch ekip z czołówki – GKS-u TychyArki Gdynia.

Piątek w Fortuna 1 Lidze będzie dniem wolnym. W sobotę czeka nas za to sześć kolejnych spotkań.

W pierwszym z nich GKS Jastrzębie podejmie Puszczę Niepołomice, a w tym samym czasie rozpocznie się mecz dwóch ekip walczących o baraże – Miedzi LegnicaRadomiaka Radom. Sobotnie popołudnie oznacza mecze Rosvii Odrą Opole, Stomilu Olsztyn Sandecją oraz Zagłębia Sosnowiec Widzewa. Kolejkę domkną derby województwa łódzkiego, w których ŁKS podejmie GKS Bechłatów.

Mecz Korona Kielce – Termalica Nieciecza z uwagi na zakażenia koronawirusem w ekipie lidera tabeli został odwołany.

Rozkład jazdy 23. kolejki Fortuna I Ligi:

Czwartek, 1 kwietnia

17:00 Górnik Łęczna – Chrobry Głogów