Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź 23. kolejki Fortuna I Ligi [WIDEO]

Fortuna I Liga nie zwalnia tempa, nawet w święta. Dwudziestatrzecia seria gier bieżącego sezonu rozbita zostanie na dwa dni, ale jakie to będą dni! Standardowo czeka nas sporo interesujących spotkań, a na horyzoncie jawią się kolejne zmiany w tabeli.

Kolejkę rozpoczniemy już w czwartek. Wówczas to, punktualnie o godzinie 17:00, rozpocznie się mecz wicelidera – Górnika Łęczna – z Chrobrym Głogów. Czterdzieści minut później wybrzmi pierwszy gwizdek w meczu dwóch ekip z czołówki – GKS-u TychyArki Gdynia.

Piątek w Fortuna 1 Lidze będzie dniem wolnym. W sobotę czeka nas za to sześć kolejnych spotkań.

W pierwszym z nich GKS Jastrzębie podejmie Puszczę Niepołomice, a w tym samym czasie rozpocznie się mecz dwóch ekip walczących o baraże – Miedzi LegnicaRadomiaka Radom. Sobotnie popołudnie oznacza mecze Rosvii Odrą Opole, Stomilu Olsztyn Sandecją oraz Zagłębia Sosnowiec Widzewa. Kolejkę domkną derby województwa łódzkiego, w których ŁKS podejmie GKS Bechłatów.

Mecz Korona Kielce – Termalica Nieciecza z uwagi na zakażenia koronawirusem w ekipie lidera tabeli został odwołany.

Rozkład jazdy 23. kolejki Fortuna I Ligi:

Czwartek, 1 kwietnia

17:00 Górnik Łęczna – Chrobry Głogów
17:40 GKS Tychy – Arka Gdynia

Sobota, 3 kwietnia

12:40 GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice
12:40 Miedź Legnica – Radomiak Radom
13:00 Resovia Rzeszów – Odra Opole
14:00 Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
16:00 Zagłębie Sosnowiec – Widzew
17:00 ŁKS Łódź – GKS Bełchatów

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119