NewsPiłka NożnaTransfery

Yadegar Rostami testowany w ŁKS-ie

W poniedziałek nie tylko ogłoszono transfer nowego lewego obrońcy, ale także zdradzono personalia pomocnika obecnie testowanego w Łódzkim Klubie Sportowym. Jest nim 20-letni Yadegar Rostami, Irańczyk, który ostatnie dwa sezony spędził w Pogoni Szczecin.

Rostami do Polski przybył dwa lata temu, dołączając do rezerw Pogoni Szczecin. Jest wychowankiem irańskiej akademii piłkarskiej KIA FC, a także młodzieżowym reprezentantem Iranu (m.in rozegrał 3 mecze w swojej drużynie narodowej do lat 23, ale reprezentował swój kraj także w młodszych kategoriach wiekowych).

Od przybycia do naszego kraju grał głównie w trzecioligowych rezerwach „Portowców” (33 spotkania, 8 bramek i asysta w III lidze), ale także w Centralnej Lidze Juniorów U-19. Nie miał do tej pory okazji na grę w większym wymiarze czasowym w pierwszej drużynie Pogoni – rozegrał w sumie 19 minut w PKO BP Ekstraklasie, 26 minut w meczu eliminacji Ligi Konferencji Europy przeciwko KAA Gent (wygrana 2:1), a także 32 minuty w Pucharze Polski.

W przypadku pomyślnie zakończonych testów, 20-letni środkowy pomocnik zostanie wypożyczony do Łódzkiego Klubu Sportowego.

fot. Pogoń Szczecin


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119