Wojciech Łobodziński: ŁKS miał więcej jakości w decydujących momentach w ofensywie

Zdaniem trenera Wojciecha Łobodzińskiego, ŁKS pokazał więcej jakości w decydujących momentach meczu i to było głównym powodem odniesienia zwycięstwa przez piłkarzy z Łodzi.

– Przede wszystkim muszę powiedzieć, że ciężko nam jest na sercu, po takim meczu, bo wiemy w jakim dniu jesteśmy dzisiaj [50-lecie Miedzi Legnica – przyp. red.]. Niestety przegraliśmy ten mecz. Decydującym momentem było 10 minut, na początku drugiej połowy, gdzie straciliśmy dwie bramki. Nie można nam było zarzucić, chęci odwrócenia losów spotkania, serca i walki do końca. Zawodnicy zostawili bardzo dużo serca na boisku i po ich minach było widać, że bardzo im na tym zwycięstwie zależało. W ostatecznym rozrachunku, ŁKS miał więcej jakości w decydujących momentach w ofensywie. Wiemy jakim potencjałem ofensywnym dysponuje ten zespół. Musimy przełknąć gorycz porażki, ale to nadal my jesteśmy nad ŁKS-em i mam nadzieję, że wrócimy na ścieżkę wygrywania. Wierzę w ten zespół i wiem, że ten moment odskoczni przyjdzie – powiedział Łobodziński.

38-letni szkoleniowiec Miedzi to były zawodnik biało-czerwono-białych. W barwach dwukrotnego Mistrza Polski rozegrał 11 spotkań w Ekstraklasie, w sezonie 2011/12. Zdobył jedną bramkę, w wygranym wyjazdowym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. 

Foto: Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland