Fortuna Puchar PolskiPiłka Nożna

Trzech zawodników zadebiutowało w ŁKS

W trakcie pucharowego starcia w Kaliszu, trzech zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego zaliczyło debiut w biało-czerwono-białych barwach. Byli to Jan Łabędzki, Levent Gülen i Ricardo Goncalves.

Łabędzki i Goncalves to bardzo utalentowani pomocnicy, którzy przebili się do pierwszego zespołu, dzięki bardzo dobrej grze w rezerwach. W tym sezonie są w szerokiej kadrze Kazimierza Moskala, ale regularnie występują w II lidze. Z kolei Gülen, to doświadczony obrońca, który wzmocnił ŁKS, już w trakcie sezonu. Szwajcar czekał kilka spotkań na debiut, ale ten przyszedł w trakcie meczu w Kaliszu. 

Levent Gülen rozegrał pełne 90 minut, Jan Łabędzki spędził na boisku 72 minut i wszedł za niego Ricardo Goncalves. 

Z kadry pierwszego zespołu na oficjalny debiut czeka tylko jeden zawodnik – bramkarz, Tomasz Kucharski.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119