Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Trener Moskal o Śliwie: „Musi dostać trochę czasu na aklimatyzację”

Na dzisiejszej konferencji prasowej Kazimierz Moskal zabrał głos na temat nowego zawodnika Łódzkiego Klubu Sportowego, Macieja Śliwy. Zdaniem trenera, pomocnikowi zajmie trochę czasu, zanim nauczy się stylu gry biało-czerwono-białych.

– Jest to młody chłopak z potencjałem, który pokazał się z dobrej strony nie tylko w Ekstraklasie, ale też I Lidze, jak grał w Miedzi. Natomiast, jasne jest, że dołączył do nas wczoraj, więc musi dostać trochę czasu na aklimatyzację i poznanie tego jak chcemy grać, jak trenujemy. Z drugiej strony, my też musimy poznać to gdzie on się najlepiej czuje, bo wiem, że to zawodnik, który może grać na różnych pozycjach – powiedział Kazimierz Moskal.

Śliwa od kilku dni trenuje z drużyną ŁKS-u i został wczoraj zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. ligi. Jest więc szansa, że jutro znajdzie się w kadrze meczowej na mecz z Chrobrym Głogów. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119